Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)
Brzydkie Kaczątko

Brzydkie Kaczątko.

Rozkładanki 3D

Wydawnictwo: Arti
To wydanie nie jest już dostępne. Dostępne edycje:
 • Brzydkie kaczątko. Słuchowisko dla dzieci

  Brzydkie kaczątko. Słuchowisko dla dzieci

  Dostępność: 1 tydzień
  Cena: 11,00 zł  13,00

  Dawno temu, kiedy rodzice byli jeszcze dziećmi, na co dzień słuchano w radiu czy z płyt inscenizacji bajek. Wielu rodziców do dziś jeszcze pamięta niezwykły urok i klimat tych słuchowisk, a niejeden potrafi zaśpiewać swoim dzieciom niegdyś zasłyszane piosenki. I oto raz jeszcze zebrali się w Teatrze Polskiego Radia najwybitniejsi aktorzy, żeby zinterpretować dla dzieci bajki. Powstały słuchowiska o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca bajkową atmosferę i napięcie narracja...

 • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 8,40 zł  9,99

  Na naszą wieś właśnie zawitało lato. Z każdej strony dochodził śpiew ptaków, cykanie świerszczy, a powietrze aż drgało od upału. Wokół rozchodził się zapach siana, dopiero co skoszonej koniczyny i różnych kolorowych kwiatów. W powietrzu leniwie brzęczały pszczoły, sporządzając już teraz zapachy miodu...

 • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1 tydzień
  Cena: 5,80 zł  6,90

  BAJKI KLASYCZNE • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 5,90 zł  6,99

  W tej książce dzieci znajdą nie tylko tekst klasycznej baśni, ale także wiele ciekawych zadań i łamigłówek, dzięki którym sprawdzą, czy przeczytały opowiadanie ze zrozumieniem.
  W serii: Brzydkie kaczątko, Jaś i magiczna fasola, Pinokio, Piotruś Pan, Jaś i Małgosia, Dzielny ołowiany żołnierzyk.

 • Brzydkie kaczątko tw

  Brzydkie kaczątko tw

   praca zbiorowa
   Wydawnictwo: Arti
  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 11,00 zł  13,00

  Seria klasycznych bajek • Brzydkie kaczątko

  Przedstawiamy serię Bajki bajeczki - kartonowe książeczki o niewielkim formacie, które można zabrać na spacer. Barwna seria adresowana jest do małych dzieci.
  Wraz z bajkowymi postaciami, maluchy będą mogły uczestniczyć w zabawnych i pouczających przygodach.

 • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 6,70 zł  7,90

  „Bajki dla malucha” to seria pięknych polskich wierszy dla dzieci, które uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię młodych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.

 • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 8,40 zł  9,90

  "Seria Czytam Mamie i Tacie - bajki i legendy została przygotowana dla dzieci, które już potrafią samodzielnie przeczytać krótkie teksty, a także dla Maluchów, które uczą się słuchać, rozumieć i opowiadać.
  Legendy opowiadanie w wersji komiksowej są dostosowane do percepcji współczesnych dzieci oraz bliższe ich codziennym doświadczeniom, przeżywanym emocjom.
  Bajki i legendy znane Rodzicom i Dziadkom stają się wspólną przestrzenią rozmowy. Dziecko poznaje nowe słowa, zwroty, konstrukcje gramatyczne, pozostając w świecie baśni. "

  ...
 • Brzydkie kaczątko

  Brzydkie kaczątko

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 26,50 zł  31,24

  Poręczna książeczka, którą możesz mieć zawsze przy sobie! Urocza bajka, śliczne ilustracje i 6 puzzli. A pod puzzlami… obrazki do kolorowania! W serii: Brzydkie kaczątko, Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Kot w butach


Opis:

Brzydkie kaczątko nie ma przyjaciół. Jest bardzo smutne i samotne – ale pewnego dnia zdarza się coś, czego nikt się nie spodziewał...
Wspaniałe trójwymiarowe obrazki na każdej stronie baśni, która należy do klasyki literatury dziecięcej.


Dodatkowe informacje:

Liczba stron: 16
Format: 20.2 x 26.2 cm
Oprawa: twarda
ISBN: 9788377406311
Wydanie: 1
Data wydania: sierpień 2016

Produkt należy do kategorii:


Polecamy również:

Dodaj recenzję produktu:

Dopuszczalne tagi to <i> i <b>