Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)
Osiedle Swoboda - Niedźwiedź
udostępnij

Wysyłka

wysyłka kurierem UPS11,00 zł
inne opcje
wysyłkacena przelew/kartacena pobranie
wysyłka kurierem UPS 11.0 zł16.0 zł
wysyłka DPD 10.0 zł15.0 zł
paczka w Ruchu 3.99 zł8.99 zł*
wysyłka paczką pocztową 10.0 zł15.0 zł
* Tylko w wybranych kioskach RUCH - przy wyborze kiosku znajduje się informacja, czy określony punkt pozwala na płatność przy odbiorze.

Osiedle Swoboda - Niedźwiedź.

Scenariusz:
Rysunek:
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
towar aktualnie niedostępny w sklepie
Kliknij tutaj, jeśli chcesz otrzymać maila gdy komiks stanie się ponownie dostępny.
 
 

Opis:

Każdy porządny bestseller musi w dzisiejszych czasach doczekać się sequeli, prequeli a nawet spin-offów. Dotyczy to oczywiście również komiksów, w tym legendarnego Osiedla Swoboda Michała "Śledzia" Śledzińskiego. Dwa pierwsze zbiorcze wydania sprzedały się, zanim wszyscy zainteresowani zdążyli je kupić, a podobny los czeka z pewnością wydanie trzecie. Ten sukces wymagał kapitalizacji, i oto jest – pierwszy oficjalny spin-off Osiedla pod tytułem Niedźwiedź!

Niedźwiedź, dla znajomych "Dźwiedziu", to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci z Osiedla Swoboda. Wikipedia opisuje go tak: "niski, silny, niemający oporów z wykorzystywaniem przemocy do rozwiązywania problemów. Źródło najdziwniejszych pomysłów na zarobienie pieniędzy. Widziany ostatni raz trzeźwy około marca 1996 roku".

Opowieści o nim zaczęły ukazywać się jeszcze w magazynie "Produkt", gdzie ponad dekadę temu cała historia się zaczęła. Albumowy Niedźwiedź w równych częściach składa się z materiału archiwalnego i premierowego. Scenariusz Niedźwiedzia napisał Śledziu,  zarządca całego Osiedla, a całość fantastycznie narysował Kamil "Kurt" Kochański.

Zobacz przykładowe plansze:

Osiedle Swoboda - Niedźwiedź
Osiedle Swoboda - Niedźwiedź
Osiedle Swoboda - Niedźwiedź

Dodatkowe informacje:

Seria: Osiedle Swoboda
Liczba stron: 80
Format: 165x230 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Papier: offsetowy
Druk: cz.-b.
ISBN-13: 978-83-60915-99-8
Wydanie: I
Data wydania: sierpień 2014

Produkt należy do kategorii:


Polecamy również:

Dodaj recenzję produktu:

Dopuszczalne tagi to <i> i <b>