Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Wyniki wyszukiwania dla 'Gry planszowe'


sortowanie:

Znaleziono 2604 produkty.


 • Kanagawa

  Kanagawa

  Dostępność: za 11 dni
  Cena: 90,00 zł  99,95

  Czy jesteś gotowy na swoje dzieło życia?

  Powiedz, co jest niezbędne do powstania najpiękniejszego z obrazów? Niezwykły talent? Tak, ale to nie wystarczy! Ogromna wrażliwość? Również, ale to za mało. Wyczucie czasu? Z pewnością się przyda, ale... Spokój i harmonia? Już blisko, lecz odpowiedź jest bardziej prozaiczna - żaden obraz nie powstanie bez narzędzi i farby!

  Jako uczeń szkoły artystycznej założonej przez wielkiego mistrza w Kanagawie udowodnij, że jesteś gotowy na stworzenie prawdziwych dzieł i zyskanie olbrzymiej sławy! Zarządzaj swoim czasem, wybieraj...

 • Fuse

  Fuse

  Dostępność: za 11 dni
  Cena: 90,00 zł  99,95

  Polska edycja symulatora dnia pracy sapera!

  Fuse to kooperacyjna gra, w której wcielicie się w śmiałków, zmuszonych poradzić sobie z wieloma przemyślnie zabezpieczonymi bombami.
   
  Nie ma czasu na błędy!

  Na szczęście do dyspozycji macie aż 25 kostek w pięciu różnych kolorach. Zacznijcie od wyboru poziomu trudności - od tego będzie zależało, z iloma ładunkami przyjdzie się wam zmierzyć (w ten sposób ustalacie liczbę kart w talii bomb). Przed każdym graczem rozkładacie dwie bomby, a dodatkowe pięć dobrane z utworzonej wcześniej talii na środku stołu. Włączacie...

 • Wilkołaki

  Wilkołaki

  Produkt ukaże się w przeciągu kilku dni
  Cena: 63,00 zł  69,95
  Bez narratora. Bez eliminacji. Uzależnia. Dziesięciominutowa gra, która przyciągnie Cię na dłuuuuugo!
   
  Wilkołaki to szybka gra, przy której może bawić się od trzech do nawet dziesięciu graczy. W trakcie gry wcielicie się w przebiegłe Wilkołaki, zdradliwego Intryganta, pomocnego Jasnowidza, czy jedną z wielu innych postaci.
   
  Jako mieszkańcy wsi macie tylko jedną noc, aby odnaleźć Wilkołaki i wygnać choć jednego z nich. Jeśli Wam się to uda, wygracie.
   
  Gra jest tak szybka i wciągająca, że wieczór nigdy nie skończy się na pojedynczej rozgrywce....
 • Sponsio

  Sponsio

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 55,20 zł  64,95
  Familijna gra strategiczna o obstawianiu walk gladiatorów
   
  Weź udział w bitwach u boku swych gladiatorów. Wygrywaj walki, zbierając lewy… albo sprytnie przewidując przebieg rozgrywki.
   
  Możesz obstawić do czterech zakładów lub zdecydować się na wybór innych akcji. Wszystko wydaje się proste, dopóki nie odkryjesz taktycznej głębi Sponsio.
   
  Sponsio to twórcze podejście do gier typu trick-taking. Gra stanowi połączenie zbierania lew z obstawianiem zakładów. Tytuł prawdziwie uzależniający, w którym możemy trollować (dosłownie!) poczynania innych graczy.
   
  ...
 • Królestwa Wikingów

  Królestwa Wikingów

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 55,20 zł  64,95
  Wikińska gra planszowa dla dwojga!
   
  Dwaj wikińscy żeglarze atakują wyspy, zdobywając w ten sposób łupy oraz środki na budowę własnych osad. Każda wspólna wyprawa wymaga zwerbowania drużyny wikingów… jednak lepsze fanty przypadną w udziale temu, który wywalczy sobie przywództwo nad tą grupą.
   
  Królestwa Wikingów są grą strategiczną, w której wybierasz terytoria i planujesz akcje, aby zdobyć najlepszy łup, a następnie przeprowadzasz ostateczny najazd na bezbronnych wieśniaków. Porywaj zakładników, zdobywaj sojuszników, unikaj buntu i wygraj, stwarzając trzy identyczne...
 • iKnow: Wielki Test Wiedzy

  iKnow: Wielki Test Wiedzy

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 108,70 zł  127,90
  Najpopularniejszy teleturniej i quizowa gra planszowa połączone w jedną całość!
   
  iKnow: Wielki Test Wiedzy wymag zarówno wiedzy, jak i umiejętności taktycznych. Aby zwyciężyć, trzeba wykorzystać własny intelekt, wiedzę przeciwników oraz skutecznie przewidywać trafność ich odpowiedzi.
   
  iKnow: Wielki Test Wiedzy oferuje graczom znacznie więcej niż zwykłą zabawę w pytania i odpowiedzi, a jego przebieg często bywa zaskakujący. Ta gra po prostu wciąga!
   
  Gra obejmuje 1600 pytań podzielonych na cztery bloki tematyczne. Trzy podpowiedzi do każdego z...
 • Emojito

  Emojito

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 56,90 zł  66,99
  Wygraj bitwę na miny!
   
  Wybierz kartę i imituj emocje jakie na niej widzisz. Teraz pozostali gracze muszą domyślić się, o co Ci chodzi! Pozycja pionka wskaze Ci, czy w danej kolejce możesz skorzystać jedynie z ekspresji swej twarzy, samych tylko dźwięków lub jednego i drugiego jednocześnie. Ta zabawa gwarantuje emocje!
   
  Emojito zawiera unikalne, kolorowe ilustracje, pełne detali i subtelnych emocji. Łatwe zasady pozwalają na grę w dużym gronie!
 • Gold Armada

  Gold Armada

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 75,90 zł  89,30
  Dołączcie do przygody i gromadźcie stosy złotych monet!
   
  Ahoj piraci! Czas przybić do brzegu i zagrać w kości w portowej tawernie! 
   
  W Gold Armada, kościanej grze Reinera Knizi, jednego z najbardziej płodnych projektantów gier planszowych na świecie, Waszym zadaniem będzie zebrać jak najwięcej złota rzucając 5 specjalnymi kostkami. Im lepiej będziecie rzucać, tym trudniej będzie zebrać kolejne sztuki złota! Za owocne rzuty otrzymacie monety, lecz za nieszczęśliwe układy kostek - trupie czaski!
   
  Gold Armada to
   
  • beztroska rozgrywka, która...
 • Boss Monster: Następny Poziom

  Boss Monster: Następny Poziom

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 75,60 zł  89,00
  Teraz możesz niszczyć bohaterów z jeszcze większą furią i impetem!
   
  Oto nadszedł! Wyczekiwany przez wszystkich fanów rozpixelowanych planszówek - Boss Monster: Następny Poziom! Czyli niezależna kontynuacja znakomitej gry karcianej Boss Monster, inspirowanej komputerowymi klasykami.
   
  Wciel się w rolę złoczyńcy rodem z gier wideo, zostań jednym z 12 bossów, zbuduj straszliwe komnaty pułapek i potworów, rzucaj potężne legendarne czary i zmierz się z nowymi wyzwaniami, jakie postawią przed Tobą mroczni (i hybrydowi) bohaterowie!
   
  Boss Monster: Następny Poziom...
 • Spartakus: Krew i Zdrada (edycja Wspieram.to)

  Spartakus: Krew i Zdrada (edycja Wspieram.to)

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 169,90 zł  199,95
  Daj się wciągnąć w wir intryg w świecie starożytnego Rzymu!
   
  Spartakus: Krew i Zdrada jest rozbudowaną grą o podstępach i krwawych walkach gladiatorów, w której gracze wcielają się w jedną ze szkół gladiatorów, by walczyć o wpływy Rzymu i pieniądze dla swojego rodu. Aby tego dokonać gracze będą zawierać układy, stosować przekupstwa i podstępy wobec innych uczestników rozgrywki, a także toczyć krwawe bitwy na arenie - jednym słowem: chwytać się każdego sposobu, który pozwoli na zdobycie chwały i popularności w oczach Rzymu, a tym samym wygranie gry.
   
  ...