Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Wyniki wyszukiwania dla 'Gry planszowe'


sortowanie:

Znaleziono 2479 produktów.


 • Warhammer FRP - Pokusa arcylicza

  Warhammer FRP - Pokusa arcylicza

  Dostępność: 3-4 dni
  Cena: 55,20 zł  64,95

  Przygoda w Księstwach Granicznych

  Czy oprzesz się pokusie?

  Daleko od wielkich miast Imperium i zamków dumnych rycerzy Bretonii, nawet poza zwaśnionymi, rządzonymi przez złoto i podstęp miastami-państwami Tilei, leży kraina, gdzie zwykły najemnik może jednego dnia zostać królem, a następnego zginąć marnie od zdradzieckiego ciosu. To Księstwa Graniczne, Królestwa Renegatów - rządzone przez wielu i przez nikogo. To ziemie ciągłych wojen, zażartych bitew o skrawki jałowych terenów, intryg podsycanych jedynie przez ambicje i żądzę władzy.

  Tak było od stuleci...

 • Loteryjka: Recykling 4+

  Loteryjka: Recykling 4+

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 25,40 zł  29,95

  Pierwsza gra dla najmłodszych dzieci!

  Gra Loteryjka Recykling 4+ to niezwykła gra edukacyjna, która przybliża dzieciom zagadnienia recyklingu i troski o środowisko podczas fantastycznej, wspólnej zabawy. Dzięki nieskomplikowanym, jasnym zasadom gra będzie odpowiednia już dla czterolatków, a na pewno wciągnie także starsze rodzeństwo, znajomych czy opiekunów.

  Jaki kolor ma pojemnik, do którego wrzuca się papierowe opakowania? Jak dać drugie życie plastikowym butelkom czy starym puszkom? Co zrobić z elektrośmieciami? Na te i wiele innych pytań o segregację śmieci odpowiedzi...

 • Kapitan Nauka: 100 zabaw z bocianem Stefanem

  Kapitan Nauka: 100 zabaw z bocianem Stefanem

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 29,70 zł  34,95

  Pisz, rysuj, ścieraj i... baw się z bocianem Stefanem!

  Zgaduj, rysuj, ścieraj i baw się z mieszkańcami łąki i wsi!

  Kapitan Nauka zaprasza najmłodszych na wycieczkę po łące i wsi. Podczas tej wspaniałej przygody dzieci poznają charakterystyczne dla tego środowiska zwierzęta i rośliny oraz dowiedzą się, jak dbać o przyrodę.

  100 zabaw z bocianem Stefanem to wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla trzy- i czterolatków, który zapewni opiekunom i dzieciom wiele godzin wspólnej, angażującej rozrywki. Frapujące zadania przedstawione w książce i na 30...

 • Kapitan Nauka: 100 zabaw z mewą Ewą

  Kapitan Nauka: 100 zabaw z mewą Ewą

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 29,70 zł  34,95

  Pisz, rysuj, ścieraj i... baw się z mewą Ewą!

  Kapitan Nauka i jego towarzyszka mewa Ewa zapraszają w rejs po morzach i oceanach. Podczas tej wspaniałej przygody przedszkolaki dowiedzą się, które zwierzęta żyją w morskich wodach, a które na wybrzeżach, a także poznają atrakcyjne i bezpieczne sposoby spędzania czasu nad różnymi akwenami. Będzie to również doskonała okazja, by zaznajomić dzieci z tematem ochrony przyrody oraz wykorzystywania morskich zasobów przez człowieka.

  100 zabaw z mewą Ewą to fantastyczna rozrywka dla małych odkrywców, a także:

  • liczenie...
 • T.I.M.E Stories: Światło wiary

  T.I.M.E Stories: Światło wiary

  Dostępność: 24h
  Cena: 84,90 zł  99,95

  Piąty dodatek do TIME Stories

  1419 n.e. Czas rekonkwisty w Hiszpanii dobiega końca. Weź udział w misji dyplomatycznej, działając z ramienia papieża!

  Wyśmienicie zilustrowany scenariusz zawierający bardzo istotną zmianę w mechanice: gracze nie tylko stają przed wyzwaniem zmierzenia się z upływającym czasem, ale także przed dramatycznymi wyborami moralnymi, których przyjdzie im dokonać.

 • Colorfox

  Colorfox

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 46,60 zł  54,94

  Szybka gra na dopasowywanie kolorowych zapałek

  Łącz kolory, aby wygrać! Colorfox to pobudzająca kreatywność, strategiczna gra spostrzegawczości i szczęścia. Zabawa dla każdego!

  Na grę składają się 54 karty pokazujące cztery zapałki w 2, 3 lub 4 z 6 dostępnych kolorach oraz 48 kolorowych patyczków, po 8 z każdego koloru.

  Naszym celem jest wykładanie kart na środek stołu w taki sposób, by zebrać jak najwięcej kolorowych patyczków. Wygrywa ten, kto zbierze najwięcej zestawów w różnych kolorach!

   
 • Jishaku

  Jishaku

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 76,40 zł  89,99

  Czy strategia przezwycięży siłę magnesów?

  Polaryzująca gra magnetyczna dla miłośników udanych spotkań z grami towarzyskimi. Jishaku to zaskakująca propozycja, która zapewni wyśmienitą zabawę i dużą dawkę śmiechu, a dzięki 4 wariantom rozgrywki możesz zabrać ją na każde spotkanie z przyjaciółmi, bez obaw, że się znudzi. Jishaku to także świetny sposób na relaks w pojedynkę. Warto je trzymać pod biurkiem, na wypadek ataku stresu bądź... nudy!

  Weź do ręki polaryzujące kamienie Jishaku i sprawdź, czy masz moc! Jishaku to gra, w której zmierzą się potężne...

 • Kim jest Janusz?

  Kim jest Janusz?

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 110,40 zł  129,99

  Przekomiczna gra towarzyska

  Kim jest Janusz? Janusz jest świetnym i zrelaksowanym gościem, który umie się odnaleźć w każdej sytuacji. Choć czasem bywa trochę nieporadny, to zawsze wychodzi cało z każdej opresji.

  Kim jest Janusz? to rewelacyjna gra towarzyska, w której rzeczywistych rozmiarów Janusz będzie Waszym najlepszym kumplem!

  Waszym zadaniem będzie przedstawienie wspólnie z Januszem jak największej liczby haseł w czasie 45 sekund. W rozgrywce będziecie mieli okazję wcielić się między innymi w sportowców, bohaterów znanych filmów i przedstawicieli różnorakich profesji...

 • 5 Sekund: Bez cenzury

  5 Sekund: Bez cenzury

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 55,20 zł  64,99

  Nowa, pikantna wersja gry 5 sekund - uwaga, tylko dla dorosłych!

  W grze 5 sekund bez cenzury pytania zostały przygotowane z myślą o pełnoletnich graczach, a odpowiedzi na nie nie obejdą się bez dwuznacznych aluzji.

  Z pozoru łatwe wydaje się wymienienie trzech zastosowań dla Twojego języka - ale czy potrafisz zrobić to w 5 sekund, gdy właśnie plącze Ci się język? Pozostali gracze bacznie Cię obserwują, z niecierpliwością oczekując Twojej odpowiedzi, a czas ucieka! Po prostu wyrzuć to z siebie!

  Gra przeznaczona jest dla dorosłych gracz

 • Piraci 7 Mórz

  Piraci 7 Mórz

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 84,90 zł  99,95

  Siej postrach na akwenach siedmiu mórz!

  Plądrowanie, stare mapy, przerażające przerośnięte krakeny (one także lubią rum!), nowe porty i wyspiarze oferujący odprawienie mrocznych rytuałów, ale przedewszystkim przeładowane złotem i towarami statki nieprzyzwoicie bogatych kupców. To wszystko czeka na wyciągnięcie ręki - na Ciebie i Twoich kamratów.

  7 mórz jest tak rozległym obszarem, że miejsca na łupieżcze wyprawy starczy dla każdego, ale nie przeszkadza wam to jednak lekko się podszczypywać - czasem statki kolegi po fachu wpadną w wir, którego nie było na mapach, czasem...