Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Wyniki wyszukiwania dla 'Gry planszowe'


sortowanie:

Znaleziono 2265 produktów.


 • Ryzyk fizyk

  Ryzyk fizyk

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 101,90 zł  119,90


  Ile ważył najcięższy mistrz sumo?

  Znasz odpowiedź na to pytanie? Jeśli tak – podaj prawidłową liczbę. Jeśli nie – spróbuj zgadnąć. A może zaryzykujesz i postawisz dolary na odpowiedź innego gracza?

  Ryzyk Fizyk to jedna z najpopularniejszych gier quizowych na świecie. Zebrano w niej zabawne, ciekawe, niezwykłe pytania z różnych dziedzin. Jednak nie musisz być ekspertem w każdej z nich. Wygrasz, jeśli obstawisz właściwe odpowiedzii zaryzykujesz w odpowiednim momencie.

 • Eliksir mnożenia

  Eliksir mnożenia

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 33,90 zł  39,95

  Łap potwory, ćwicząc tabliczkę mnożenia!

  Po magicznej pracowni rozpierzchły się potwory: duże, mniejsze, kolorowe… Każdemu czarodziejowi zależy, by je złapać, ale najbardziej - żeby zrobić to szybciej niż przeciwnik!

  Eliksirze mnożenia zwycięży ten z graczy, który jako pierwszy schwyta 5 potworów. Aby to zrobić, musi zebrać cyfry, które pomnożone przez siebie dadzą liczbę równą numerowi stwora, znajdującego się na polu drugiego uczestnika zabawy.

  Wydaje się proste? Nie tak bardzo, jeśli weźmiemy pod uwagę, że z każdym ruchem będziemy sobie nawzajem przeszkadzali...

 • Szeryf z Nottingham: Wesoła Kompania

  Szeryf z Nottingham: Wesoła Kompania

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 67,90 zł  79,95

  Ależ szeryfie, to nie kusza, to kurczak!

  Wesoła Kompania to zestaw pięciu dodatków oraz wariantu dla sześciu graczy! Grając w sześciu będziemy mogli zamienić role Szeryfa, dwoma rolami Zastępców, którzy mogą decydować wspólnie o sprawdzeniu bądź przepuszczeniu danego handlarza.

  Szmuglowanie jest bardzo emocjonującym zajęciem. Jeżeli chcemy podnieść nieco adrenalinę przy stole, to na pewno ucieszy nas fakt, że w dodatku znajdziemy 4 moduły dotyczące zmian w “towarach”:

  • Przepraw członka Wesołej Kompanii i ciesz się z jego specjalnych umiejętności,
  • Czarny Rynek...
 • Gra wsiąść do pociągu usa 1910

  Gra wsiąść do pociągu usa 1910

  Dostępność: 24h
  Cena: 57,70 zł  67,99


  Wsiąść do Pociągu: USA 1910
  dodatek do gry Wsiąść do Pociągu: USA

  Dodatek Wsiąść do Pociągu: USA 1910 zawiera 181 kart, tym razem w większym rozmiarze znanym z innych gier tej serii! Gracze będą mieć do dyspozycji 39 zupełnie nowych kart biletów oraz dodatkową kartę bonusową Globtrotera punktującą za największą liczbę zrealizowanych biletów.

  Dodatek pozwala też na rozegranie gry w jednym z trzech trybów:

  -USA 1910 (zamień standardową kartę najdłuższej trasy na bonusową Globtrotera, oraz korzystaj wyłącznie z nowo dodanych biletów),

  -Duże...

 • Gra wsiąść do pociągu europa 1912

  Gra wsiąść do pociągu europa 1912

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 59,40 zł  69,99


  Wsiąść do Pociągu: Europa 1912 (2017)
  dodatek do gry Wsiąść do Pociągu: Europa

  Dodatek Wsiąść do Pociągu: Europa 1912 używa aż 101 biletów - 46 biletów z podstawowej wersji gry oraz 55 zupełnie nowych. Dzięki temu możemy zagrać w jednym z trzech trybów:

  -Rozszerzona Europa (19 nowych zwykłych tras, które należy dodać do podstawowego zestawu),
  -Mega Europa (wszystkie nowe i stare bilety) oraz
  -Metropolie Europy (nie używające długich tras, a specjalnych biletów Metropolii).

  Dodatek wprowadza także magazyny i zajezdnie - nowe zasady i elementy, które...

 • Obecność: Eksploracja

  Obecność: Eksploracja

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 46,60 zł  54,89

  Odkryjcie dziesięć nowych stref Artemii

  Badania nad Artemią trwają!

  Dodatek Obecność: Eskploracja wprowadza 10 nowych miejsc, które zwiększają szanse przeżycia dla nieuchwytnego stworzenia. Odkryjcie bezpieczną Oazę, malowniczy Fjord, czy niekończące się Pola Grzybów i wprowadźcie Waszą rozgrywkę na wyższy poziom!

  Obecność to asymetryczna gra karciana, w której jeden gracz (Obcy) staje do walki przeciwko pozostałym graczom (Rozbitkom). Jeśli jesteś jednym z Rozbitków, będziesz używał kart Miejsc, aby z ich pomocą przemierzać i badać planetę Artemia. Korzystaj...

 • Splendor: Miasta

  Splendor: Miasta

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 110,40 zł  129,95

  Poczwórna dawka ulepszeń!

  Przed Wami cztery rozszerzenia do podstawowej edycji Splendoru. Każde z nich jest niezależnym dodatkiem, które wprowadzają całą gamę modyfikacji! Przekonaj się na własnej skórze, który wariant okaże się być Twoim ulubionym!  

  • Pierwsze rozszerzenie "Miasta" wprowadza płytki miast na miejsce płytek arystokratów, a także zwiększa stopień rywalizacji między graczami.
  • Drugie rozszerzenie "Placówki Handlowe" to plansza gracza, na której odblokowujemy specjalne moce wraz z rozwojem naszych włości.
  • Trzeci dodatek "Orient" to całkowicie nowy zestaw kart rozwoju,...
 • Small World: Podniebne Wyspy

  Small World: Podniebne Wyspy

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 101,90 zł  119,95

  Latające wyspy i nowe rasy do podboju!

  Był cudowny wiosenny poranek. Ptaszki śpiewały, kwiatki kwitły, olbrzymy robiły sobie nowe tatuaże, a reszta mieszkańców świata Small World szykowała się do kolejnego dnia podbojów. Wtem zapadła przedziwna cisza, a na góry i lasy padł ogromny cień. Czyżby czarodzieje znów obdarzyli swe stada owiec zdolnością latania?

  Wszyscy spojrzeli w stronę horyzontu, po którym dryfował archipelag podniebnych wysp. Gdy wyspy znalazły się nad światem Small World, zasłaniając słonce, wszystkie rasy pomyślały o tym samym. Może w tej nowej...

 • Legendarni Wynalazcy

  Legendarni Wynalazcy

  Dostępność: 2-3 dni
  Cena: 110,40 zł  129,95

  Zbierz grupę najważniejszych wynalazców w historii ludzkości

  Poprowadź zespół najwybitniejszych umysłów w historii ludzkości w nowej grze Legendarni Wynalazcy, w której rywalizować może od 2 do 5 graczy. Każdy z nich będzie przewodził 4 wynalazcom, którzy pracować będą nad wprowadzeniem w życie swoich innowacyjnych pomysłów na stworzenie użytecznych przedmiotów, ulepszających nasz świat.

   

  Najważniejsze wynalazki w historii ludzkości na wyciągnięcie ręki!

  • Zbierz swój zespół wynalazców.
  • Wynajduj najważniejsze wynalazki w historii ludzkości.
  • ...
 • Cry Havoc: Aftermath

  Cry Havoc: Aftermath

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 84,90 zł  99,95

  Zdobądź nowe taktyki i technologie, by powiększyć swoją przewagę!

  Wojna zbyt długo zbierała swe żniwo. Cztery armie ścierały się, walcząc o drogocenne kryształy, i żadna strona nie dawała za wygraną. Nieustanny konflikt czynił ekstrakcję niesamowicie trudną. Planeta pozostawała jednak hojna, dostarczając wartościowych surowców, także siły okupacyjne trwały, nieustannie walcząc o dominację. Bez cienia końca tego starcia na horyzoncie, wszystkie cztery frakcje rozwinęły nowe taktyki i technologie, by powiększyć swoją przewagę.

  Nowość: Budowle Uniwersalne...