Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)
Ekologia i ochrona środowiska

Ekologia i ochrona środowiska.

Wydawnictwo: Multico
Seria wydawnicza: Młody obserwator przyrody
To wydanie nie jest już dostępne. Dostępne edycje:
 • Ekologia i ochrona środowiska

  Ekologia i ochrona środowiska

  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 12,60 zł  14,90

  Zeszyt zawiera podstawowe informacje na temat ekologii – nauki zajmującej się zależnościami występującymi w świecie przyrody. Dzieci dowiedzą się z niego, że znajomość ekologii jest niezbędna do skutecznej ochrony przyrody. Znajdują tu też wskazówki, co same mogą zrobić w celu poprawy stanu środowiska przyrodniczego.

 • Ekologia i ochrona środowiska

  Ekologia i ochrona środowiska

  Dostępność: za 8 dni
  Cena: 26,90 zł  29,90

  Pogłębiająca się degradacja środowiska przyrodniczego wymusiła szybki rozwój nowej dyscypliny, jaką jest ochrona środowiska. W obszarze jej zainteresowań leży zarówno monitorowanie środowiska, przeciwdziałanie jego zagrożeniom, jak i zapobieganie powstawaniu zagrożeń związanych z wdrażaniem nowych technik, technologii, odkrywaniem i zastosowaniem nowych substancji. Niniejsza książka jest próbą syntetycznego ujęcia treści z zakresu ekologii i ochrony środowiska, rodzajem przewodnika pomocnego w procesie poznawania tej tematyki.

 • Ekologia i ochrona środowiska

  Ekologia i ochrona środowiska

   praca zbiorowa
   Wydawnictwo: Arti
  Dostępność: 1-2 dni
  Cena: 24,60 zł  29,00

  Seria Biblioteka wiedzy to zbiór książek zawierających przydatne informacje z różnych dziedzin. Korzystanie z nich ułatwia przejrzyste rozmieszczenie materiału. Lekturę uatrakcyjniaja mapy, wykresy i zdjęcia.


Opis:

Kochasz przyrodę? Lubisz ją obserwować? Chcesz wiedzieć, jakie prawa i zależności w niej panują?
W prasie, radiu i telewizji często pojawiają się słowa - ekologia oraz ekologiczny. Z książki tej dowiesz się, co znaczą. Przeczytasz o wielu ciekawych zjawiskach występujących w świecie przyrody i o sposobach ich badania. Dowiesz się, że człowiek także podlega prawom natury.
Wiedza z zakresu ekologii ma wpływ na nasze życie codzienne. Poznanie i zrozumienie zjawisk zachodzących w naturze może ułatwić rozwiązanie wielu problemów, z którymi boryka się współczesny człowiek.


Dodatkowe informacje:

Liczba stron: 32
Format: 21.5 x 30.0 cm
Oprawa: twarda
ISBN: 9788370739966
Data wydania: 2012

Produkt należy do kategorii:

Dodaj recenzję produktu:

Dopuszczalne tagi to <i> i <b>