Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Kilka słów o nas


Sefer.pl powstał po to, abyś już nigdy więcej nie tracił przyjemności z zakupów. Dzięki nam zyskasz nie tylko przysłowiowy grosz w kieszeni, ale również zyskasz na czasie!

Dzięki prostej procedurze zakupów w Sefer.pl bardzo szybko znajdziesz interesujący Ciebie produkt, a przygotowane przez nasz zespół opisy dostarczą Ci wystarczająco dużo informacji.

Nie mieszamy w cenach, tak jak to lubi robić konkurencja. U nas zasady są banalnie proste – wszystkie produkty z naszej oferty kupujesz z 15% upustem.

Nie musisz też zbierać punktów, których i tak nigdy nie wydasz. Nie musisz robić u nas zakupów przez określony czas, aby zyskać jakiekolwiek przywileje. My dajemy Ci rabat od razu, bez zbędnych pytań.

U nas tak już jest, tak po prostu!

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Jeśli  nie posiadasz u nas jeszcze swojego konta - nie czekaj, stwórz swój profil i wyrusz na zakupy w liberalnym sklepie internetowym. Jak to zrobić, dowiesz się w dziale pomocy.
  • Masz jeszcze jakieś wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami!

Adres korespondencyjny:


PRÓSZYŃSKI MEDIA SP Z O O
ul. Rzymowskiego 28,
02-697 Warszawa,
KRS 0000128404,
REGON 015213951,
NIP 5213207472
tel. na biurko: 22 278 17 61