Serwis używa cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności (zamknij)

Jak zapłacić za zakupione produkty?


W naszym Sklepie za zakupy możesz płacić w różny sposób. Każdy z nich jest bardzo prosty i zajmuje dosłownie kilka minut. Dla nas najważniejsza jest Twoja wygoda, dlatego też wybór formy zapłaty pozostawiamy Tobie.
  • karta kredytowa
  • przelew na konto
  • przy odbiorze paczki
  • poprzez system Płatności.pl

Zapłata kartą kredytową (zapłacisz poprzez system Płatności.pl)

Nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł płacić kartą kredytową. Wystarczy, że wybierzesz „Płacę z Płatności.pl”. Dzięki temu prostemu systemowi szybko dokonasz bezpiecznej transakcji. System Płatności.pl umożliwia również dokonywanie bezpiecznych przelewów

Przelew na konto bankowe (zapłacisz na poczcie, w banku lub poprzez system Płatności.pl)

Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej i/lub konta w banku, a nie chcesz płacić za zamówiony towar przy odbiorze, to ta opcja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Możesz wpłacić równowartość zamówienia bezpośrednio na nasze konto za pomocą opcji przelewu. Możesz to zrobić na przykład w każdym urzędzie pocztowym lub w dowolnym banku. Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać WYŁĄCZNIE NUMER ZAMÓWIENIA.

Poniżej podajemy aktualne dane oraz numer naszego konta:

Prószyński Media Sp. z o.o.
 
ul. Rzymowskiego 28,
02-697 Warszawa,
 
mBank S.A.
11 1140 1977 0000 2542 6100 1012

Informacje dla wpłat zagranicznych:

SWIFT: BREX PL PW

PL 11 1140 1977 0000 2542 6100 1012

UWAGA! Prosimy podać w tytule przelewu numer zamówienia. Ułatwi nam to identyfikację wpłaty.

Zapłata przy odbiorze paczki (zapłacisz kurierowi)

Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub po prostu nie chcesz przedpłacać za zamówione produkty, możesz wybrać opcję tak zwanej zapłaty za pobraniem. Kwotę należną za zamówienie uiścisz przy odbiorze paczki. Pobierze ją od Ciebie kurier, który przyniesie Ci paczkę pod same drzwi.

UWAGA! Wszystkie ceny, które pojawiają się na stronach Sklepu, są cenami brutto, a więc zawierają podatek VAT. Podawane są one zawsze w rodzimej walucie – polskich złotych (PLN). Ceny nie zawierają kosztów wysyłki.

Ceny towarów znajdujących się w naszej ofercie mogą ulegać zmianom. Obowiązuje ta cena, która była podana w momencie składania zamówienia.